Nowe mieszkania Kraków

Jeśli poszukujesz wspaniałego mieszkania w Krakowie to imponującym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu imponujących kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale mające zwiększoną energooszczędność. W dodatku będą one miały osprzęt elektryczny oraz grzejniki i parapety z konglomeratu. Oprócz tego wszystkie ściany pozostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie zaopatrzony w imponującą windę i wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną wyposażone w idealne rolety zewnętrzne. Bezsprzecznie cały teren osiedla zostanie ogrodzony oraz zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie posiadał bajeczny plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę wspaniałe miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z tego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli tylko marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – nadto w nowym mieszkaniu to perfekcyjne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to imponująca, oddana już inwestycja, która jest umiejscowiona jedynie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten imponujący obiekt jest wyposażony pomiędzy innymi w windę i garaż, a również dostęp do Internetu. Oprócz cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Oprócz na terenie obiektu wybudowany jest plac zabaw, a co więcej w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę doskonałe miejsce, w jakim warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas nowoczesne oraz nadzwyczajnie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to kapitalne miejsce zarówno dla Ciebie jak dodatkowo dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając w tym miejscu nic Cię nie rozczaruje. Postaw na komfort i wysoką wygodę i żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w życzliwej okolicy i miłym sąsiedztwie to wspaniałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całkowitym Krakowie. W tym momencie w sprzedaży jest 4 gotowe kapitalne budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla pozyskany jest bardzo atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte wspaniałe punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych zapewniają wysoki komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu oraz internetu, a na dodatek cały teren jest ogrodzony i chroniony. Do tego mamy dostęp do idealnego placu zabaw dla dzieci. Ogromnie dobrym elementem jest to, że budynki są klimatyzowane. Następującym nadzwyczaj interesującym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak przecudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to doskonałe miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, mające doskonałą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze imponującym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt pozostał tak dokonany, iż zaspokoi wyczekiwania najbardziej wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehałaśliwa okolica mająca czyste powietrze i fascynujący mikroklimat. Odnajduje się ona blisko Parku Jurajskiego, egzystującego współcześnie enklawę nieskażonej przyrody i naturalnego piękna. Wolno korzystać z terenów wymarzonych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Otoczenie przyrody nie oznacza braku dostępu do jakichkolwiek usług, jakie oferuje względnie bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. By odłączyć osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów opracowano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę wspaniałym rozwiązaniem dla nas i całej naszej rodziny. Olśniewająca lokalizacja, prześliczna okolica sprawi, iż każdy będzie ogromnie zadowolony z mieszkania w tym przecudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli pragniesz zamieszkać w Krakowie oraz dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to imponującym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to zaciszna willa w jakiej opracowano tylko pięć wygodnych, niezwykle efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się współczesną, luksusową architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to szczerze fenomenalne miejsce, jakie w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek urządzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają rozległe balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Wokół budynku uplanowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki ograniczony jest jedynie dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pośrednictwem videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc idealne miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak ślicznej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *